návrh na maskota/doplněk vizuálu firmy - víla

Zadáno uživatelem aldaris v kategorii Ostatní design

Zadání projektu

Rychlý popis

Hledáme ilustrátora, který dokázal realizovat skicu/návrh budoucího maskota naši firmy - krásná sebevědomá žena/víla. Chceme se myšlenkou přiblížit populárnímu maskotu společnosti Alza.

Značka

timo

Popis

Jde nám o zpracování prvnotní skicy, může být kresba rukou, fotoshop, případně vektory víly která se stane "maskotem" naší společnosti. Jsme jedním z největších výrobců spodního prádla, plavek a nočního prádla v ČR. Finální grafika pak bude 3d grafikem převedena do 3d. Je to proto aby mohla být jednoduše modifikovatelná do promo materiálů. Vítežný návrh poté budem chtít dokreslit tak aby mohl 3d grafik dopracovat. Víla by mohla být podobná přiloženým návrhům, jistě NE mladišká slečna, spíše zralá krásná sebevědomá žena - ale Galadriel z pána prstenů. Může mít křídla ale nemusí. víla může barevně korespondovat s vizuálem Tima - patrné na webu, ale nemusí. Může být použito neutrálních barev. Když bude zpracováno tak, aby jsme ji pak mohli "převlékat" do plavek, případně spodního prádla tak bude fajn, když to bude odporovat předchozím bodům tak to oželíme.

Název společnosti

Timo

Obor podnikání

spodní prádlo, plavky

Cílová skupina

ženy ve věku 30-45 let

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Ilustrátor se musí opravdu trefit návrhem do naší cílové skupiny žen. Víla nesmí vypadat komicky/ alza panáček je toto špatným příkladem, takhle necheme/ musí stělesňovat krásu zralé ženy, půvab, sebevědomí. Nechceme kresbu do posledního detailu, jde nám v první fázi opravdu jen o koncept, skicu ze které poté budeme pokračovat dále. Finální grafika bude zpracována naším grafikem již ve 3d - je to proto abychom mohli s vílou rychle pracovat v různých promo materiálech. Bylo by dobré kdyby se v konceptu pamatovalo na to že víla by se mohla "převlékat", tj v grafice propagující plakvy by měla plavky, v grafice propagující spodní prádlo zase spodní prádlo. Toto ale není podmínka, kdyby to mělo narušit výsledný efekt tak raději ne. jak si vílu představujeme v příloženém obrázku.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

viz předchozí popis

Odkazy na řešení, která se vám líbí

viz přílohy

Odkazy na řešení, která se vám nelíbí

komické postavičky - ala alza panáček

Preferované barvy

víla y měla korespondovat barevně s vizuálem - viz web www.timo.cz, případně nějaké neutrální barvy. Rozhodně by neměla být barevně na druhé straně, myslíme tím teď barvy jako černá atd. O této změně můžeme pak přemýšlet s kombinací třeba noční košilky.

Přílohy

[09.3. 21:32]
[09.3. 21:32]Výhry

4500 Kč

#1 #2 #3 #4
3000 1000 500

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 46
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Ostatní design

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (33)

Nahrané designy: 46

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace