Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
x

Přešli jsme na novou verzi systému. Využijte naplno nové funkce a nastavte si svůj profil.
V případě, že najdete nějaký problém nebo chybu, nahlaste nám ji na email podpora@topdesigner.cz

Návrh #5 v soutěži Plakát pro obchod s těhotenským oblečením

Nahráno designerem JS_design zpět na soutěž
Vložen 5.07.2016 22:05
Poslední aktualizace 21.07.2016 13:48
Získané hodnocení dosud nehodnoceno

1. verze

vloženo: 5.07.2016 22:05 poslední aktualizace: 21.07.2016 13:48

Designér k návrhu nepřipojil žádný popis.Komentáře

 • nahlásit JS_design

  Ještě bych Vás chtěl poprosit o případné hodnocení návrhů pomocí hvězd, pokud budete chtít... 


  Předem děkuji za ochotu,  s pozdravem  JS_Design.

  21.07.2016 14:26
 • nahlásit JS_design

  Dobrý den,


   děkuji Vám za hodnocení a přeji mnoho úspěchu :-)  S pozdravem,  Js_Design.

  21.07.2016 13:55
 • nahlásit Mammina

  Tento plakat nas i nase okoli velmi zaujal, i presto, ze jsme tuto fotku nechtely zamerne pouzit. Musime ale priznat, ze jde o dobry napad, jednoduchy styl s vyraznou fotkou vesele tehotne v popredi opravdu tzv. prasti do oci. Ocenily jsme detaily s vedenim ramecku i QR kod do fialova. Bohuzel, potrebujeme aby si nas damy spojily predevsim s tehotenskym oblecenim (proto jsme v zadani pozadovaly pouzit fotky oblecenych tehotnych) a v druhe fazi u nas zustaly az k vyberu spodniho pradla. Tato fotka je skvela, ale nevypovida tolik o nasi firme, o mode. Uz tam take neni prostor pro nejaky slogan navic. Nejsme jeste tak popularni jako treba Alza, ktere staci jedna ikona/fotka a nazev firmy a kazdy hned vi, o jakou znacku jde, co u ni mohou najit. Shodli jsme se, ze vas navrh by byl vhodny treba jako druhy, doplnujici plakat ve smyslu "Vyzkousejte take nase spodni pradlo". Ale jako stezejni nyni ne. Moc dekujeme a davame 3. misto. Hodne uspechu ve vasi praci, Jana Sternova, Mammina - vse pro tehotne

  21.07.2016 11:31
 • nahlásit JS_design

  Dobrý den, přidávám pro Vás další návrh plakátu, pokud budete chtít něco upravit, stačí napsat :-)S pozdravem,JS_Design.

  5.07.2016 22:07
Něco není s komentářem v pořádku? Máte podezření, že autor komentáře porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.
Něco není s návrhem v pořádku? Máte podezření, že autor návrhu porušuje naše Podmínky užití? Informujte nás pomocí tohoto formuláře a situaci prověříme.