CAPEXUS

Nahlásit

Dobrý den všem designérům,

chtěla bych se velmi omluvit za velkou časovou prodlevu s výběrem výherce. Všechny návrhy jsou opravdu vydařené. Bohužel ke konci soutěže se nám vyskytla zásadní věc, která vše ovlivnila. Nová dodávka, kterou chceme polepovat (a kterou jsme nově koupili), se porouchala - tech. závada. Auto reklamujeme, budeme jej vracet. Navíc výrobce nesplnil náš požadavek na délku vnitřního prostoru v autě, auto je kratší, než jsme požadovali a neodveze požadovaný materiál. Auto jsme nuceni vrátit (reklamační proces stále probíhá).

Vážím si Vašich návrhů. Maily s upomínkami od organizátora soutěže chodily po celou dobu do spamu a přiznám se, že toho bylo hodně a opomněla jsem reagovat.

Soutěž vyhodnotím v co nejkratší době.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem

Michaela Kopecká, CAPEXUS
24.10.2019 8:37

Janysta

Nahlásit

Dobrý den,

děkuji za reakci. Ano, zkusím zítra nahrát i návrh bez kruhů. Přiznám se, že jsem ze zadání pochopila, že se chcete držet stejného konceptu, aby dodávky byly zaměnitelné se stávajícími. Jinak v návrhu jsou použity pouze vaše loga, fonty, barvy i fotky a u toho zůstanu:) 

J.
26.8.2019 17:31

CAPEXUS

Nahlásit

Dobrý den, děkuji za zaslaný návrh. Vámi upravený návrh hodně vychází z kruhů, puntíků, koleček (jako ten původní). Naše firma je stavební/technicky zaměřená, využíváme více pravoúhlých tvarů - čtverce, obdélníky, 3D objekty apod. Nezkusila byste ještě návrh s pravoúhlými tvary? Držet se jen barevného konceptu tyrkysová, bílá, šedá, ev. černá a dodaných fotek, log, písma? Předem děkuji. Michaela Kopecká
26.8.2019 16:04