veselydvorak

Nahlásit

Jeste doplnujeme informaci o puvodu ilustrace ovecky, viz pravidla topdesignera:
https://www.shutterstock.com/image-vector/sheep-graphic-style-illustration-drawn-by-511475878
23.3.2017 16:36

veselydvorak

Nahlásit

Doplnění komentáře k #8:

Druhovost rozlišujeme barvou:
a) horní čast s identitou statku
b) outline na čelní straně
c) typografie vč. obrázku ovečky

Tisk lze realizovat přímými barvami, a tím dosáhneme mnohem lepší kvality než při CMYKu.

veselydvorak

23.3.2017 9:59

veselydvorak

Nahlásit

Statek Horní Dvorce vyrábí čisté přírodní potraviny. Tuto základní informaci jsme chtěli promítnout do celého grafického konceptu obalů, který působí ve výsledku čistě. Nechtěli jsme jít cestou umístění velkého množství obrazových prvků, které jsou typické spíše pro výrobky každodenní spotřeby. My naopak vycházíme z toho, že produkty farmy jsou určené spíše k vínu.

V případě Statku Horní Dvorce chceme prodat, že se jedná o rodinnou farmu a na kvalitu osobně dohlížejí majitelé. Na obal jsme proto umístili i stručnou informaci o statku, aby si zákazníci spojili výrobek s  konkrétní farmou. Zvolené písmo má evokovat "ruční farmářskou výrobu", zároveň je však výrazné a dostatečně čitelné.

V návrzích pracujeme jak s logem Statek Horní Dvorce tak i bez něj, jako dokreslení toho, že případná změna loga by stála za úvahu. U aktuálního loga máme pocit, že jde možná trochu proti směru Vašeho podnikání, resp. cílení na zákazníky vyhledávájící kvalitu i za cenu výšší ceny. Omlouváme se za nevýžadnou informaci, ale pokud jdete do změny obalů, stojí podle nás za úvahu zamyslet se i nad logem.

Koncept funguje jako otevřený systém, tzn. je možné jej aplikovat na další výrobky, jako ukázku proto přikládáme vizualizaci jehněčího masa ve vaničce.

Rádi s Vámi budeme spolupracovat na kompletní změně obalů. V případě zájmu můžeme dodat odkaz na reference. Ale v této fázi soutěže to neumožňují pravidla portálu.

Poznámka: Do návrhu jsme použili obrázek ovečky z fotobanky, v případě vítězství jej zakoupíme na naše náklady, čili i s právy pro komerční použití. Je to plně v souladu s podmínkami portálu.

veselydvorak

23.3.2017 9:42