Marta

Nahlásit

Děkuji za 1. místo a gratuluji grafikům na 2. a 3. místě - pěkné práce!

Marta
10.9.2014 12:02

Jakesova

Nahlásit

Dobrý den,
vidím tady to volání po odezvě, ale konkrétně k jednotlivým návrhům nemám, až na jednu výjimku žádné připomínky. Za všechny děkuju, všechny mají něco do sebe.
Marie

4.9.2014 11:40

lVlorf3us

Nahlásit

Jen bych ještě rád poprosil o nějakou odezvu. Jelikož je soutěž naslepo, tak je potřeba více komunikovat, abychom dosáhli lepších výsledků.

Jinak pokud jde o logo, tak jak už tu padlo, je to na hraně, ale jelikož to není něco, na čem by ta vizitka stála (nebo aspoň doufám, dle zadání) a navíc máme již víceméně zadáno, jak má vypadat (tedy kombinace požadovaných znaků), tak to je něco, co věřím, že zabere komukoli pár minut. Takže kdo bude chtít, tak se zúčastní a kdo ne, tak holt ne. Pokud bychom měli vymýšlet logo od píky, tak bych to vnímal jinak, ale tohle považuji za klasické nenáročné low-cost logo a v rámci nabízené výhry se to dá zkousnout.
31.8.2014 14:12

admin

Nahlásit

Dobrý den,

designéři mají pravdu, v tomto případě skutečně jde tak trochu o obcházení naších pravidel (i když určitě ne vědomé). V rámci soutěže nelze požadovat práci z jiné kategorie - jedině, že by to bylo reflektováno výší odměn. Což zde úplně není. Vše je popsáno v našich Podmínkách užití, které jsou potvrzovány při spouštění soutěže.

Do soutěže už nebudeme nijak zasahovat. Přiznám se, že jsem zadání poprvé četl až dnes a požadavek na logo mi unikl. Nemůžeme však za těchto podmínek nijak garantovat výsledek soutěže a dostatečnou účast designérů. Ceny a kategorie máme nastaveny tak, aby účast byla dostatečná. A zde je patrné, že zájem designérů je poněkud utlumený.

S pozdravem,
Ing. Petr Synek


31.8.2014 13:09

Jakesova

Nahlásit

Dobrý den, děkuju za všechny podněty v diskuzi. Respektuji názory, které zde zazněly, ale sama to vidím jinak. Kombinace tří daných písmen není plnohodnotné logo. Uznávám však, že je to věc názoru. V žádném případě jsem nechtěla obcházet pravidla. Nakonec, pokud by moje zadání bylo v rozporu s pravidly, zřejmě by nebylo administrátorem přijato.   Pokud jde o přesnější zadání, chápu, že se zakázka pak lépe zpracovává, ale webové stránky zatím nemám a domnívám se, že volnější zadání zas může přinést různorodější nápady. Každopádně díky všem, kteří se zapojí a omluva těm, které jsem nějak pohoršila. Marie
28.8.2014 8:23

tkrauscz

Nahlásit

Souhlasím, logo by mělo být přiloženo k projektu... jinak to působí jako obcházení pravidel soutěže. Výhry u zpracování loga jsou od 2619 Kč.
26.8.2014 14:07

lVlorf3us

Nahlásit

Dobrý den,

máte nějaký web, odkud je možné čerpat barevnou kombinaci / styl? Je ideální, když na sebe grafika navazuje. Jelikož o Vás vlastně vůbec nic nevíme, tak asi nikdo nevytvoří žádnou originální a osobitou vizitku. Klíčová slova také zrovna moc nepomohou, jelikož si pod nimi každý představí něco jiného. Pokud bychom viděli Váš web (např. i s fotogalerií), tak nám to hodně pomůže.

Děkuji

dklwork > Z toho popisu myslím, že spojení písmen M a P a psí nebude nic tak závažného a jako plnohodnotné logo (aby se kvůli tomu zakládala druhá soutěž) bych to nevnímal. Ale je to už na hraně, pravda.
26.8.2014 14:01

dklwork

Nahlásit

Zdravím,

to znamená že po nás chcete vytvořit i logo?

Dave
26.8.2014 12:16