stipa

Nahlásit

Dobrý den,

děkuji za umístění a zadavatelce přeji, aby se jí po dlouhé době podařilo najít slogan, který hledá.

S pozdravem,
Stipa.
8.12.2014 13:00

Tobi_one

Nahlásit

Neodpustim si poznamku, ze si zadavatele musi slogan vytvorit sami, kdyz si nedokazou vybrat ani po roce zkouseni u reklamek, copywriteru a specialistu...
1.12.2014 12:25

bpodlahova

Nahlásit

Vážení designéři,

v prvé řadě bych vám, designerům, chtěla moc poděkovat za Vaše návrhy! Opravdu spousta z nich bylo velice dobrých, výstižných, veselých i nápaditých.... ale bohužel žádný z nich nebyl ten "top", kterým bychom se chtěli prezentovat po dobu několika let. Slogan hledáme již asi rok, je to opravdu velice subjektivní a těžké, aby někdo, kdo nás moc nezná, vymyslel něco, co nás 100% vystihuje. Zadávali jsme projekt specialistům, copywriterům, reklamním agenturám dokonce i našim zaměstnancům a výsledky jsou vždy, tak nějak podobné. Zde na topdesigneru.cz  jsme to také zkusili, i když je to zde prioritně zaměřeno spíše na grafické návrhy.

Musím také srdečně poděkovat provozovateli tohoto portálu, za jeho bezkonkurenční a vstřícný přístup, se kterým jsem se v dnešní době opravdu již dlouho nesetkala a se kterým se postavil k této nepříjemné situaci, která byla způsobena možná spíše mojí vinou, protože jsem si důsledně nezkontrolovala ikonky, které vyjadřují, že soutěž se jeví jako "garantovaná" i když to nebylo naším cílem. Kdybych tento důležitý detail zaznamenala ihned po zadání projektu, nemuseli bychom na konci řešit toto nepříjemné nedorozumění, za které se vám všem moc omlouvám! Protože si ale myslíme, že se našlo pár zajímavých návrhů, které se nám líbili a se kterými bychom rádi pracovali dále, vyhlašujeme tedy 3, pro nás nejzajímavější návrhy jako vítěze: 1. místo - 1 000 Kč - návrh #72 (u tohoto návrhu se nám moc líbí grafická práce s ikonkami, myslíme, že je to opravdu povedené)
2. místo - 200 Kč - návrh #102 (jedná se o slogan „multimediální průvodce světem realit“. Líbí se nám stručnost a výstižný popis, nechtěli jsme ho úplně používat z důvodu toho, že si myslíme, že slovu „multimediální“ ne všichni rozumí…ale určitě je moc povedený a možná to ještě zvážíme)
3. místo - 100 Kč - návrh #24 (příjemná rýmovačka, která splňuje zadání a vystihuje naši činnost, což určitě oceňujeme) Ještě jednou, všem moc děkuji za návrhy a samozřejmě i za pochopení celé situace. Věřte, že kdyby se mezi návrhy objevil ten „top“ určitě bychom neváhali vyplatit celou výhru, protože ten pořádný slogan vážně potřebujeme. Budu se těšit na případný další projekt…nebojte, už si dám se zadáním lepší pozor ;-) Krásný den všem!Barbara
1.12.2014 8:41

lVlorf3us

Nahlásit

Tak trochu jsem tušil, že na design portále takováto soutěž nevyjde. Jak jsem již zmiňoval na FB, tady je kreativita vedlejší, tady jde o cit k jazyku a podobná soutěž by měla být vypuštěná mezi copywritery anebo přímo oslovit někoho, kdo se tím zabývá.

Pokud je to možné a jste se zadavatelem spojeni, tak doporučuji předat kontakt na Lenku, která se na slogany specializuje:
http://navolnenoze.cz/prezentace/lenka-paprokova/

Snad tato reklama nebude vnímána negativně, soutěž je ukončená tak jako tak, chci jen zadavateli pomoct najít vhodné řešení.
29.11.2014 16:57

admin

Nahlásit

Vážení designéři, u této soutěže došlo k technické chybě.

Z předchozí komunikace jsme věděli, že zadavatelka chce zvolit soutěž jako negarantovanou (z důvodu vysokého rizika, že se slogan nepodaří vybrat). I když si zaklikla soutěž jako negarantovanou, tak se označila z nějakého důvodu jako garantovaná. Po bližší prozkoumání jsme zjistili, že se jedná o "unikatní" chybu, kterou vygenerovala určitá nekompatibilita verze internetového prohlížeče zadavatelky s naším systémem. Nikdo si toho bohužel po dobu průběhu soutěže nevšiml. Zadavatelka neznala ikonku garantované soutěže a mě to nenapadlo sledovat.

Zjistilo se to až ve chvíli, kdy nám zadavatelka sdělila, že žádný se sloganů není možné pro jejich podnikání použít a že by chtěla využít možnost zrušení soutěže. U této specifické soutěže, která se netýká designu, je to docela i pochopitelné. Tam opravdu musí přijít něco, co sedne, což se bohužel nestalo. Designérská komunita opravdu nebude na podobný typ soutěže stavěná - některé návrhy byly bohužel zcela zcestné.

I když máme na portálu v podmínkách užití vyhrazeno právo na vznik podobných chyb, tak by bylo velmi nefér, když bychom to udělali nějak jednostranně:
1. Chtít po zadavatelce, aby si vybrala, i když původně soutěž negarantovanou chtěla a dokonce zaklikla.
2. Designérům nevyplatit nic, i když pracovali s vědomím garantované soutěže.

Dospěli jsme ke kompromisnímu řešení. Designéři budou částečně vyplacení následujícím způsobem:
1. místo - 1 000 Kč - návrh #72
2. místo - 200 Kč - návrh #102
3. místo - 100 Kč - návrh #24

Tento atraktivní zadavatel s námi chce dále spolupracovat na úrovni designu, takže si na své ještě přijdete. A bylo by velmi krátkozraké a nevýhodné pro nás všechny, když bychom generovali nespokojeného zákazníka.

Výhry budou uděleny začátkem týdne. Jen je škoda, že nepřišel nějaký slogan, který by mohla zadavatelka využít. Bylo by pak jedno, zda je soutěž garantovaná, nebo není. Technickou chybu jsme u této verze prohlížeče odstranili, tak se snad již neobjeví.

Omlouvám se za komplikace a předem děkuji za pochopení.
29.11.2014 9:47

hojGi

Nahlásit

lVlorf3us > Ano, jsem tu nová :) Nicméně moc děkuji! :)
20.11.2014 17:25

lVlorf3us

Nahlásit

hojGi > Pravděpodobně jste tu nový. Projekt sice skončil, ale po skončení má zadavatel(é) 14 dní čas na to vybrat vítěze. ;) Někdy se i tento termín posouvá po dohodě s administrátorem, takže buďte v klidu, vyhlášení ještě nějakou chvíli potrvá.
19.11.2014 19:34

hojGi

Nahlásit

Dobrý den,
projekt je ukončen, ale nějak mi stále není jasné, kdo se tedy umístil na prvních 3 místech. 
19.11.2014 10:39

Mijano

Nahlásit

aktualizace č. 12
13.11.2014 20:38

Massage

Nahlásit

Návrh č.46. aktualizován
13.11.2014 9:58

Kathy

Nahlásit

Aktualizován návrh č.5. Další dvě varianty :-)
 Kathy
11.11.2014 15:07

sonastryk

Nahlásit

IVIorf3us... Moc dík za radu, na chvíli jsem přestala být opatrná. Vaše Trinity...
8.11.2014 9:49

lVlorf3us

Nahlásit

sonastryk > Jen technická - psát komentáře můžete přímo u svého designu, toto je veřejná diskuse. :) Ne, že by to v otevřeném projektu vadilo, ale může přijít slepý projekt, vy začnete popisovat myšlenku svého loga a někdo ji pak vykrade a zpracuje lépe, přestože logo neviděl a nemůže být tedy osočen z kopírování, jelikož je to slepý projekt.. Takže je to jen taková rada do budoucna, pozor na to.
8.11.2014 7:53

sonastryk

Nahlásit

sonastryk   Dobrý večer, jsem ráda, že se Vám jeden můj pokus líbil. Díky tomu mě napadly ještě další verze, tak posílám...
7.11.2014 20:55

lVlorf3us

Nahlásit

Dobrý den, návrh #38 na přání aktualizován o nové nápady.

Tomáš V.
6.11.2014 15:26

jayblack

Nahlásit

Návrh č.14 aktualizován o nové nápady
6.11.2014 15:15

Marttyn

Nahlásit

Návrh č. 51 aktualizován...přidáno pár dalších nápadů.
6.11.2014 12:07

krtogr

Nahlásit

Návrh #8 aktualizován, přídány další návrhy, které již nezmiňují pouze realitní kanceláře.
5.11.2014 22:06

bpodlahova

Nahlásit

ještě bych k naší činnosti ráda doplnila, že máme časopis, webové stránky, mobilní aplikace. Pro uživatele (tedy pro ty, kteří hledají na realitních trhu) je vše zdarma, naše časopisy jsou zdarma ve stojanech na vybraných místech v celé ČR.
5.11.2014 16:26

Katia117

Nahlásit

Návrh č. 26 aktualizován
5.11.2014 13:08
Zobrazit