lledes

Nahlásit

Je mi z toho výběru nějak úzko... 
27.9.2016 17:35

admin

Nahlásit

Informujeme, že zadavatel má v zásadě už vítěze vybrané. Jsme spolu v kontaktu. Ještě potřebuje některé okolnosti zvážit. Vítězné návrhy se mu líbí, ale už nyní je zřejmé, že vítěz bude muset návrh v některých ohledech dopracovat/upravit/opravit (současný favorit zadavatele tam má i některé technické nedostatky, se kterými je třeba se vypořádat, ale zvolený styl se zadavateli líbí nejvíce a bude ho chtít nějak dále rozvíjet).


22.9.2016 8:09

Mexertus

Nahlásit

Prosím o dodatečné schválení designu, byl odeslán ještě v termínu, bohužel ho nikdo nestihl schválit.

Děkuji.
13.9.2016 16:59

Mexertus

Nahlásit

Poprosím admina o schválení - děkuji. 

Majiteli/zprostředkovateli: k návrhu můžeme dodat i studii pro upoutání konc. zákazníka.
13.9.2016 14:40

admin

Nahlásit

Aurelia: U nás se vždy tvoří jen design. Jeho realizace není nikdy předmětem soutěže.

Vojtas: 
Prvky navigace - to vše je na Vás - alespoň dle toho, co víme z komunikace se zadavatelem. Zadavatel v tomto ohledu očekává jistou iniciativu. Pokud tam nějaký prvek dáte a dobře si jej obhájíte, tak to není problém.

Do návrhu samozřejmě můžete dát nezakoupené fotografie. Když budou označené vodoznakem, nebo budete alespoň znát cestu k jejich zakoupení, tak není problém. Fotobanky všeobecně dokonce tolerují použití nezakoupených fotografií (i bez vodoznaku) u designérských soutěží. Vždy je zajímá případně až vítězný návrh aplikovaný na fungující web. Soutěžní vklady nejsou nijak napadány (nikdo se nám neozývá s žádostí o doložení licence - celkem logicky). Když uděláte návrh dle představ zadavatele, tak jistě pro něj nebude problém zakoupit si licence nad rámec odměn v soutěži...
6.9.2016 9:30

Vojtas

Nahlásit

Dobrý den, chci se zeptat, zda prvky promo akce, kategorie her a nejnovější a nejhranější hry mají být pouze na homepage nebo i v navigaci (v menu) 
webu? 

Dále bych měl otázku jak na zadavatele, tak na admina. Je možné použít do návrhu nezakoupené fotografie z fotobanky a v případě zvolení návrhu fotografie dokoupit? 

Předem děkuji,
Vojtěch Satrapa
5.9.2016 9:59

Aurelia

Nahlásit

Chtěla bych se zeptat, zda chce zadavatel pouze návrh designu nebo i jeho reálné provedení. Předem děkuji za odpověd.
1.9.2016 11:11

admin

Nahlásit

Vážení designéři,

tento projekt je znovu spuštěná soutěž http://www.topdesigner.cz/contest/view-contest/Grafika-on-line-casina-12628.html

Předchozí průběh soutěže nebyl příliš optimální. Zadání nebylo dostatečné (v podstatě doslova "pahýlovité") a většina designérů, kteří se zapojili, nedodala své práce v takovém rozsahu, jaký zadavatel požadoval (chyběly zejména mobilní verze).

Proto jsme se do toho vložili. Se zadavatelem jsme se spojili, zjistili přesně, co potřebuje a snažili jsme se zadání maximálně konkretizovat, aby bylo lépe pochopitelné, co zadavatel chce. Zadání se ze své podstaty nijak neměnilo, abychom nedevalvovali práci designérů, kteří se zapojili již v předchozí soutěži. Šlo vyloženě o doplnění a upřesnění.

Ke znovu spuštění jsme přistoupili zejména proto, že sami chceme, aby došlo k úspěšnému navázání spolupráce mezi zadavatelem a designérem z naší komunity. Zadavatel nabízí opravdu zajímavou možnost další spolupráce, která bude samozřejmě ohodnocena nad rámec této soutěže. Dalo by se i říci, že to, co budete muset vytvořit v soutěži, bude jen zlomkem toho, na čem můžete se zadavatelem pracovat. Takže by bylo škoda pro všechny, když by se to nepodařilo.

Přejeme tedy hodně štěstí a nápadů. Zadavatel je nyní pryč. Kdybyste měli nějaké dotazy, klidně je zanechejte i nám. Byli jsme s ním v kontaktu a pravděpodobně odpověď znát budeme (pokud půjde o technické záležitosti).

Děkujeme.


24.8.2016 15:20