globeweb

Nahlásit

Takového zákazníka kontaktujeme telefonicky a je s ním objednávka upřesněna. K testování je k dispozici demoverze nebo verze 100, která je zdarma. Zatím bohužel nemáme systém, který by e-shop nainstaloval a hlídal nějaký testovací režim. Aktuálně stejně většina zákazníků potřebuje řešit importy dat a napojení na ekonomické software a to je 99% zakázková práce, protože si to každý představuje trochu jinak
8.12.2016 10:11

thegxero

Nahlásit

Zdravím,

Měl bych ještě jeden dotaz k Vašemu  systému. Jedná se mi konkrétně o "nezávaznou objednávku". Když jí vyplním, pak už počítáte s tím, že objednávka je brána jako plnohodnotný eshop a berete jej tak. Nebo je tam třeba nějaká lhůta, kdy zákazník u takto objednaného eshopu může vyzkoušet funkce plnohodnotného  E-commerce PRO 4.0? A uplynutí nějaké doby mu tento eshop odstavíte, pokud tedy se samozřejmě nerozhodne ho využívat.
Snad mi rozumíte, co tím chci říct. Protože Váš systém lze vyzkoušet pouze přes demo, které ale každý může změnit. Prakticky většina takových eshopových řešení nabízí plnohodnotné vyzkoušení svého systému na určitou dobu, právě přes nějaký takový objednávkový formulář.
Děkuji za odpověď.

Sebastián

7.12.2016 18:08

globeweb

Nahlásit

Provozovatel portálu nás o této možnosti informoval a dohodli jsme se na tom, že soutěž změníme naslepo. Díky za námět
7.12.2016 11:31

Mari_ann

Nahlásit

Tiež by som bola za to, aby bola súťaž zmenená na slepo. Ďakujem.
5.12.2016 21:58

thegxero

Nahlásit

Zdravím,

Rád bych se zeptal, jestli nebude soutěž změněna "na slepo". Jde o to, že díky tomu dostanete více různých návrhů a ne jeden návrh několikrát z recyklovaný. A určitě se i více designerů zapojí, když bude vědět, že někdo nebude kopírovat jejich návrh.

Sebastián
5.12.2016 13:26