design-berkova

Nahlásit

Dobrý den,
19.10. jste psali "Musí být vybráno 2. i 3. místo."
6.11. tu je dotaz bez odpovědi...

Také by mne zajímal výsledek.

Děkuji předem za odpověď.
LB
7.12.2017 17:54

Tonda

Nahlásit

Zdravím,
jakým způsobem bude nadále projekt řešen?

Tonda
6.11.2017 13:37

admin

Nahlásit

Soutěž měla být již dávno vyhodnocena.

Prosím, aby designéři své návrhy ze soutěže nestahovali. Musí být vybráno 2. i 3. místo. Takže se bude muset brát i z návrhů, které jsou zadavatelem vyřazeny.

Zadavatel zároveň porušil naše Podmínky užití a vyžádal si v diskuzi před vyhodnocením kontakt. To samé platí pro designéra, který mu ho poskytl. Takže neexistuje, že zadavatel bude uplatňovat nárok na vrácení peněz z negarantované soutěže.
19.10.2017 19:21

admin

Nahlásit

Dobrý den,

mám stanovisko od dvou právníků. Oba se shodli na tom, že se jedná o spornou situaci a nelze to pod zmíněný paragraf jednoznačně zařadit (nicméně ani vyloučit).

V tuto chvíli zde soutěž ponecháváme, nebudeme zadavateli mařit a nechť je na každém z designérů, aby svoji účast zvážil.

Děkuji za pochopení.
26.9.2017 13:18

admin

Nahlásit

JingleFear: Přiznám se, že zatím nevím a už to dokonce řeším. Nejsem právník a nedokážu kvalifikovat, zda jde o "Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod", nebo o projevení politického názoru chráněného určitou garancí svobody slova. Pokud někdo nesouhlasí s ilegální imigrací, tak v podstatě vyžaduje dodržování platných zákonů. Takže si nemyslím, že by tato iniciativa měla být jako taková protizákonná - v zadání je jasně uvedeno, že řeší ilegální imigraci.

Otázkou jsou skutečně hesla samotná. Ano, je to namířené vůči konkrétní skupině - "Afričanům". A v heslech mi osobně chybí to slovo "illegal".

V pondělí se mám setkat s kamarádem právníkem a chystám se s ním tento projekt probrat. V tuto chvíli nejsem schopen kvalifikovaně říci, zda je tento projekt proti našim pravidlům (resp. porušující nějaký zákon).

Ale co si budeme povídat, téma i projekt jsou kontroverzní. Ale to pořád neznamená, že můžeme bez nějakého právního rozboru někomu zrušit projekt.
23.9.2017 10:30

JingleFear

Nahlásit

Dobrý den,
v textech na kryty jsou gramatické chyby. Signifikantní...
A formulace prvního textu je v rozporu § 356, t.z. č.40.
Pane administrátore... ?
JF
23.9.2017 9:46