admin

Nahlásit

Soutěž jsme spustili znovu a naleznete ji zde: http://www.topdesigner.cz/contest/view-contest/Redesign-KamPoMaturitecz-s-cilem-zjednoduseni-a-zvetseni-prehlednosti-13597.html

Došlo k výraznému navýšení 1. místa a v zadání byste nyní měli mít vše potřebné.
25.6.2018 14:39

KamPoMaturite

Nahlásit

Většinu věcí jsme upřesnili a dnes to bude na stránkách zveřejněno a prodloužen termín. Zároveň jsme navýšili cenu. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na nové návrhy.
25.6.2018 13:47

admin

Nahlásit

Vzhledem k mnoha nejasnostem jsme se se zadavatelem dohodli, že mu sepíšeme veškeré možné dotazy a zadání upřesníme. A to zejména:
1) Které podstránky konkrétně máte udělat
2) Jak bude vypadat následná spolupráce s výhercem a za jakých podmínek
3) Lepší popis "problému", konkrétnější popis služeb, jejich významnosti apod.
...

Budeme rádi, když případně dotazy přiložíte a dle toho bude zadání zaktualizováno.

Zároveň uvažujeme, že by se některé peníze přesunuly ve prospěch místa prvního (z druhého a třetího). Bylo by pro vás lepší mít na prvním místě třeba 14 000 Kč a po 500 Kč na dalších umístěních?

Začátkem týdne by se soutěž spustila nanovo. Ti z Vás, kteří už tvoří, nijak poškozeni nebudou, ke změně zadání z hlediska rozsahu docházet nebude. Dojde jen k upřesnění a vysvětlení. Pokud již tvoříte, zaměřte se ideálně zatím jen na HP, na výčtu podstránek se se zadavatelem domluvíme.

Děkujeme za pochopení a věříme, že po úpravách a zjištění všech relevantních informací zde budeme mít zajímavou soutěž s možností získání zajímavé reference.
22.6.2018 17:17

Dafnee

Nahlásit

Souhlasím s předchozím komentářem že portál je opravdu obsáhlý a více než návrh designu by zasloužil logické uspořádání v souladu s UX a následnou prezentaci ve formě klikatelného prototypu spíše než návrh 2-3 stran.
21.6.2018 16:53

KamPoMaturite

Nahlásit

Pane Svetnica, zatím požadujeme návrh homepage s 2-3 podstránkami, kde bude ukázaná nová navigace a logika webu. S vítězem nového návrhu chceme samozřejmě pracovat dál a projekt dotáhnout.
15.6.2018 7:52

KamPoMaturite

Nahlásit

ODPOVĚD TO RADEKHOMOLA: ano, bylo by to pěkné články takto promíchat, ale počet pr článku je dost velký a náš obsah bychom rádi měli oddělený, aby se to právě nepletlo a bylo jasné, co je náš vlastní obsah.
15.6.2018 7:50

radekhomola

Nahlásit

Dobrý den,
zajímá mě, jak moc je pro vás důležité zachování oddělení PR článků a běžných článků od sebe. Myslím, že by bylo vhodnější i pro větší pohodlí uživatele spojit tyto články dohromady a odlišit je pouze označením "PR článek". Co na to říkáte?
12.6.2018 9:57

Svetnica

Nahlásit

Dobrý den,
projekt mě velice zaujal, ale když vemu v potaz obsáhlost portálu, vymyslet a zjednodušit navigaci a celkově logiku webu(a že je dost spletitá), dále pak různé typy podstránek, kterých si myslím, taky nebude málo. Zdá se mi odměna docela dost malá. Pokud tedy obsahem poptávky je vytvořit kompletní grafiky a né jen úvodní stránka a třeba 2-3 podstránky.
Děkuji za odpověď zda s rozpočtem jde něco dělat?
S pozdravem
Světnica Zbyněk
12.6.2018 7:48