Raina

Nahlásit

Dobrý den, děkuji za 2. místo. Mohu ještě poprosit o jeho udělení?
12.8.2018 18:19

KamPoMaturite

Nahlásit

Vážení designeři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za vynaložené úsilí a dodání Vašich návrhů. Všem jsme se ve firmě ve čtyřech věnovali a vybrali jsme tyto tři projekty. Určitě je nebereme jako hotové a dál na nich chceme pracovat. Rádi bychom poprosili vítěze o další spolupráci. Omlouváme se za zpoždění vyhodnocení, ale čekali jsme na sebe, kdy se kdo vrátí z dovolené. Přejeme Vám hezké léto.
Jiří Kadlec - www.KamPoMaturite.cz
1. MÍSTO: radekhomola http://www.topdesigner.cz/contest/view-design/94950.html líbí: jednotný carousel HP, řešení menu, štítky u článků, ikonky, přehledné výpisy kategorií, kontinuita staré kampo záložky/barvy/galerie produktů otazník: nedělení článků naše/PR nelíbí: neporadil si úplně se začleněním inzerce, mobilní verze za mě favorit na první pohled i po projití detailů
2. MÍSTO: Raina http://www.topdesigner.cz/contest/view-design/94830.html líbí: neroztříštěné, všechno na jednom místě, rozcestník, logika podstránek + rozbalovací menu otazník: co ta jinak umístěná inzerce, jak si maturanti poradí s kvanty textu, možná vyhledávání ještě nad články, nedělit na 3 typy článků – stačí normální+ PR   3. MÍSTO: BDesign 7 http://www.topdesigner.cz/contest/view-design/94949.html líbí: struktura hp – jednotný carousel, vyhledávání nad články, jasně dané bloky, řešení výpisů na podstránkách otazník s využitím vektorů (carousel, aktuality – jak by vypadalo s fotkami?) nelíbí: barvy se mi strašně nelíbí + nevyužívá logo, mobilní verze menu by se muselo předělat a logika rozložení taky – používá stávající, ale vede u mě na ty bloky  
 
4.8.2018 16:12

admin

Nahlásit

Dobrý den,

omlouvám se za pozdější odpověď. Z důvodu čerpání dovolené na straně zadavatele se nám vyhlášeni protahuje. Nemusíte se bát, soutěž je garantovaná, zadavatele urgujeme. Bohužel je to relativně běžné v období prázdnin. Podobné soutěže rozhoduje více lidí a jsou rozlítaní po světě. Pokusíme se vám výsledky zajistit co nejdříve.

Děkujeme za pochopení.
1.8.2018 9:24

St0mpk

Nahlásit

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy budeme znát vítěze. Díky :)

30.7.2018 5:59

Energy304

Nahlásit

Zdravím, můžu se zeptat jak to vypadá s vyhodnocením této soutěže? Děkuji.
15.7.2018 12:53

admin

Nahlásit

Dobrý den, pokud jde o rozměry stránky, když zadavatel do zadání nedá nějaké přesné rozměry, tak je to na vás jako designérech - každý webdesignér musí vědět, jaké jsou běžné rozměry.
28.6.2018 7:41

Susan00

Nahlásit

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na požadované rozměry stránky ? 
mnohokrát děkuji 
26.6.2018 0:39

admin

Nahlásit

Jedná se o znovuspuštěnou soutěž http://www.topdesigner.cz/contest/view-contest/Redesign-wwwKamPoMaturitecz-13577.html

Zadání bylo po konzultaci s klientem zásadním způsobem upřesněno.

Výhry jsou navíc distribuovány více ve prospěch 1. místa, jehož výše vzrostla o 50%. Zároveň došlo k celkovému navýšení o 1500 Kč.

Věříme, že nyní je vše jasné a bude se vám dobře tvořit.
25.6.2018 14:38