Charitativní projekt Namalujme úsměv nemocným dětem

Zadáno uživatelem Iveta88 v kategorii Ostatní design

Zadání projektu

Rychlý popis

Vytvoření návrhu loga a plakátu pro charitativní projekt.

Popis

O projektu:

Smyslem projektu je předat panenky KIWANIS (více o panenkách v přiložené prezentaci) hospitalizovaným dětem Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc.

Děti si tyto panenky pomalují podle své vlastní fantazie. Panenka se pak stane jejich osobní hračkou, kterou u sebe budou mít po celou dobu hospitalizace. Dále tato panenka bude sloužit jako pomocník při komunikaci se zdravotnickým personálem, při diagnostice a léčbě.

Jde o kreativní a radostnou činnost, která pomáhá v léčbě a péči o nemocné děti.
Projekt je tedy primárně určen nemocným dětem, pro které bude v den realizace připravena i zábava. Nicméně na samotnou realizaci se může přijít podívat i veřejnost. Projekt je realizován pod oficiální záštitou českého Kiwanis klubu (http://www.kiwanis.cz)


Potřebné grafické práce:


V tomto projektu bychom od vás rádi získali:

1) LOGO - mělo by odrážet smysl projektu a být založeno na vyobrazení nějakého malujícího dítěte (může být decentně naznačeno, že jde o nemocné dítě, že je to dětský pacient - ale nesmí to vyvolávat příliš negativní emoce, tomu bychom se rádi vyvarovali).

Naše aktuální představa o logu je taková, že by mělo být spíš v kulatém formátu. Měla by v něm být zakomponována postavička dítěte (dětského pacienta), které bude malovat, bude se usmívat/bude veselé (na pohlaví nezáleží). Kolem by měl být umístěn text: "Namalujme úsměv nemocným dětem". Pokud vás však napadne lepší řešení a budete mít jinou představu, tak dobré nápady uvítáme.

2) Plakát
- barevný, spíše jasnější barvy, aby to působilo poutavě. O velikosti A3 (případně lze i A2) - jednostranný, logo musí být součástí plakátu - podrobnosti a text pro plakát v příloze. Vizuálně korespondující s logem, které bude navrženo v první fázi.

3) Design webu - doplňkově - na základě podoby loga a plakátu bychom rádi obdrželi i základní design webu, na kterém bychom prezentovali výsledky naší práce. Měl by plnit především informační funkci pro veřejnost a pro sponzory (ale i pro vás, abyste viděli výsledky své práce) - fotogalerie z akce, místo pro sponzory, informace o nás a projektu. Pokud vás projekt zaujme, budeme rádi, když nám někdo z vás pomůže i s tímto. Ale nejdříve bychom se rádi soustředili na logo a plakát, které jsou nyní nejdůležitější. Ale design webu by bylo vhodné zpracovat s jednotlivým dobrovolníkem, abyste neplýtvali svými silami. Pokud už někdo nyní ví, že by dokázal a chtěl design webu připravit, tak se nám prosím přihlaště do diskuze. Pokud by bylo zájemců více, dovolíme si vybrat spolupracujícího designéra na základě jeho tvorby z předchozích soutěží.


Postup práce:

Jelikož se jedná o charitativní projekt, tak spolu určitě nemusíte "nelítostně soutěžit" jako u projektů komerčních. Může to fungovat na nějaké vzájemné spolupráci (ale s tím, že byste si pak museli uznat spoluautorství). Samozřejmě můžete spolupracovat i samostatně. Můžeme se o tvorbě a vašich nápadech pobavit nejdříve v diskuzi pod projektem a rozvíjet to postupně, abyste zbytečně neplýtvali svým časem.

Byli bychom rádi, když by se nejdříve vytvořilo logo.
Na základě jeho podoby (zvolených barev, grafického stylu) bychom společně přistoupili k vytvoření plakátu.


Způsob hodnocení:

Budeme rádi, když výběr designů proběhne ve vzájemné shodě s komunitou. Takže můžeme pak, když bude návrhů více, uspořádat nějaké hlasování.

Předem chceme poděkovat všem, kteří se projektu zúčastní. Vaší pomoci si budeme velmi vážit. Samozřejmostí bude, že vás budeme o projektu průběžně informovat a designéři, kteří budou mít na návrzích největší díl práce budou veřejně na příslušných místech uvedeni jako autoři návrhů (tedy i považováni za sponzory).

Název společnosti

studenti Moravské vysoké školy Olomouc, o.p.s

Cílová skupina

Široká veřejnost a případní sponzoři

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Návrhy, které budou působit pozitivně a budou korespondovat s názvem akce Namalujme úsměv nemocným dětem.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Návrhy plakátu v tmavých, nevýrazných barvách, kde bude chybět logo KIWANIS a loga firemních partnerů. Chybějící text, který je v zadání. Menší formát než A3. Logo, které bude postrádat vyjádření dětské radosti, úsměvu. Kde nebude malující dítě. Logo, kde bude nemocné dítě vyobrazeno příliš v negativně.

Preferované barvy

LOGO - zejména pozitivní barvy, mohou být i pastelové (ovšem žádné neonové a příliš křiklavé barvy); PLAKÁT - záleží, jaké budou zvoleny barvy v logu. Ale líbily by se nám barvy: zelená, fialová, žlutá, malinová, červená, tyrkysová, bílá - svěží, moderní, jasné barvy

Přílohy

[04.4. 6:49]
[04.4. 6:49]
[04.4. 6:49]
[17.4. 19:37]Výhry

0 Kč

#1 #2 #3 #4

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Urgentní projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 17
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Ostatní design

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (12)

Nahrané designy: 17

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace