Logo pro TopDesigner.cz

Zadáno uživatelem TopDesignerCZ v kategorii Logo

Zadání projektu

Rychlý popis

Vytvořte pro náš portál nové logo a vyzkoušejte si náš nový unikátní systém.

Popis

Když jsme uvažovali, jakým způsobem logo vytvořit, tak jsme si uvědomili, že bude nejlepší, když tuto starost přenecháme našemu novému systému. Budeme rádi, když návrh našeho nového loga bude pocházet přímo od designérské komunity, kterou budeme sdružovat.

Jelikož je tento projekt mimořádný, tak pro vás máme připravené i mimořádné výhry.

1. místo - 5 000 Kč + 8 hodin Skype výuky angličtiny, nebo němčiny (v hodnotě 3 200 Kč) od partnerské jazykové školy Slůně - svět jazyků.

2. místo - 2 000 Kč + 4 hodiny Skype výuky angličtiny, nebo němčiny (v hodnotě 1 600 Kč)

3. místo - 1 000 Kč

Podrobnosti k zadání:

Vítězné logo budeme potřebovat ve vektorovém formátu. Při tvorbě vám v podstatě necháváme volnou ruku, abyste mohli nechat projevit vaši kreativitu v plné síle. Budeme se těšit na našeho prvního Top designéra!

Dodatečný popis

[06.3. 21:13]

Nezapomeňte nás sledovat na facebooku, nebo na twitteru. Než vybereme vítěze, tak na facebooku zveřejníme 5 finalistů. Budeme rádi, když se zapojíte do diskuse, abychom skutečně vybrali ten nejlepší návrh! A hlavně našeho prvního Top Designéra...


Název společnosti

TopDesigner.cz

Obor podnikání

Zprostředkování grafických prací

Cílová skupina

Mezi naše zákazníky patří především zadavatelé grafických prací. Nejčastěji by se mělo jednat o menší a střední podniky, nebo samostatné podnikatele. Cílovou skupinou jsou pro nás také kvalitní designéři, kteří mají zájem o rozvoj svých schopností, získání referencí a samozřejmě i o výdělek.

Jaká je Vaše představa o ideálním návrhu?

Naše nové logo musí být jednoduché, graficky čisté a dobře zapamatovatelné. Mělo by vhodně kreativně vyjadřovat předmět naší činnosti. Hledáme logo spíše konzervativnějšího charakteru. Mělo by se skládat především z naší webové adresy ve tvaru TopDesigner.cz. Logo musí být univerzálně použitelné. Proto požadujeme, aby bylo vytvořeno s barevným pozadím z hlavičky (R53 G58 B63) a dále také ve verzi s bílým pozadím.

Jaké návrhy byste neradi dostali?

Nemáme zájem o příliš složitá a těžkopádná loga. Na druhou stranu bychom nechtěli obdržet logo vytvořené výhradně z nějakého fontu. Uvítáme, když text doplníte o nějaký vhodný grafický prvek.

Preferované barvy

Barvy by měly zcela vycházet z těch, které jsou použité na tomto portálu.


Výhry

8000 Kč

#1 #2 #3 #4
5000 2000 1000

Stav

Ukončeno

  • Garantovaný projekt
  • Zvýrazněný projekt

Nahraných designů: 181
Ukončení projektu: Ukončeno

Kategorie projektu

Logo

Platební metody

Výhry jsou designérům vypláceny formou bankovního převodu.

Přejít na komentáře (0)

Nahrané designy: 181

Řadit podle  

Komentáře

Tento prostor je určen výhradně pro konkrétní dotazy na zadavatele. Ostatní komentáře budou smazány administrátorem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace